درباره ما

مرکز حرفه ای چاپگر ( پرینتکام ) در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و پشتیبانی  انواع چاپگر فعالیت خود را با توجه به وجود خلا در زمینه یک مرکز فروش تخصصی در مورد چاپگر , آغاز به کار نموده است.

این شرکت با پرسنلی متخصص و متعهد اولین مرکزی در سطح استان آذربایجان غربی بوده است که از همان ابتدا ترجیح داده و آموزش دیده صرفا در زمینه چاپگر فعالیت نماید؛ به همین خاطر با کوله باری از تجربه ۱۵ ساله درخشان به فعالیت خود به صورت تخصصی ادامه داده است.

دامنه فعالیت شرکت شامل

فروش انواع چاپگر و اسکنر با ارائه کارت گارانتی مختص این شرکت در شهرستان ارومیه

فروش مواد, قطعات و لوازم یدکی و مصرفی چاپگر با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب تر از فروشگاه‌های هم تراز با این شرکت در سطح استان

ارائه خدمات تخصصی تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چاپگر به همراه کنترل کنترل کیفیت ارائه خدمات و مشتری مداری و بهبود مداوم نحوه ارائه خدمات و اولین مرکزی که از ارائه خدمات به وسیله سیستم اطلاع رسانی مکانیزه (SMS) صورت میگرد که سرعت و کیفیت ارائه خدمات را بسیار بالا برده است.

ارائه خدمات تخصصی شارژ با استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و به روز و مطابق با استاندارد‌های روز

ارائه خدمات تخصصی شارژ کارتریج و تمیزکاری و تخلیه کامل کاست و کارتریج با استفاده از دستگاه های سانتریفوژ صنعتی و شارژ مجدد و اصولی کارتریج ها با استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و به روز و مطابق با استانداردهای روز و کنترل کیفیت پرینت کارتریج جهت ارائه بهترین کیفیت با توجه به وضعیت قطعات کارتریج و ارائه نمونه پرینت کارتریج به همراه آن به مشتری.

و اینک در راستای حمایت از تولید داخلی ، استفاده از محصولات تولید داخل و حمایت از تولید کنندگان ایرانی و اجرای اقتصاد مقاومتی .

این شرکت مفتخر است اولین محصول کارتریج های مصرفی ظرفیت بالا و با کیفیت بسیار عالی، تعداد پرینت بالا و قیمتی بسیار نازل‌تر از مشابه خارجی که تولید دستان توانمند متخصصین ایرانی است و به تایید مجمع امور صنفی استان تهران و سازمان صنعت ، معدن و تجارت رسیده است ؛ را در سطح استان آذربایجان غربی ارائه دهد.

با توجه به تعداد بالای پرینت این کارتریج ها , کیفیت بسیار عالی و قیمیت بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر کارتریج های مشابه خارجی , بهترین گزینه برای نهاد ها و ارگان های دولتی و خصوصی و مصرف  کننده‌های محترم می باشد که باعث ایجاد صرفه جوئی بالا در هزینه های خرید قطعات و مواد مصرفی شده و هدف حمایت از تولید داخلی را به نحو احسن برآورده خواهد نمود.